Мужіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатської області

Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте!

15.04.2024
З 08 по 12 квітня у нашому ліцеї був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та безпеки дитини. У рамках цього заходу було проведено навчальне тренування Дня цивільної оборони. Тиждень пройшов цікаво та змістовно. Учні були активні, зацікавленими. Учні 1-4 класів переглянули корисні відеоуроки, старшокласники намалювали плакати, провели вікторини та зустрілися з працівниками Берегівської РТЦК та СП, які ознайомили дітей з правилами першої домедичної допомоги.
06.03.2024
Учні нашого ліцею брали участь у конкурсі і посіли почесні місця: Білкей Софійка 4 клас та Талабіра Богданка 11 клас. Вітаємо!
11.12.2023
З 04.12. по 08.12 у нашому ліцеї був проведений благодійний ярмарок у якому брали участь учні та вчителі нашого навчального закладу. Кожного дня учні продавали різні смаколики, вироби, новорічні прикраси. Всі були дуже активні, зібрали біля 15 тис. гривень. На зібрані гроші купимо все необхідне для будинку літніх людей в селі Вари та надішлемо Різдвяні подарунки воїнам 128 бригади. Щиро дякуємо всім за допомогу у проведенні цієї акції.